WatermanShop
ul. Strawczyńska 19
01-473 Warszawa
woj. mazowieckie
tel: (22) 39 00 966
Zamówienia z Watermanshop.pl dostaczają:
❖ PACZKOMATY INPOST
Przesyłka - przelew: 12,50 zł
- -
❖ KURIER DHL
Przesyłka - przelew: 14,50 zł
Przesyłka - pobranie: 18,00 zł
- -
❖ POCZTA POLSKA
Paczka - przelew: 14,50 zł
Pióro wieczne Waterman Hémisphère Czerń CT | Stalówka EF
Opis
Pióro z najpopularniejszej kolekcji w ofercie Waterman w wersji ze stalówką EF (bardzo cienka). Doskonałe rozwiązanie dla ludzi piszących tzw. maczkiem. Jakże często trzeba wypełniać mozolnie wypełniać drobne rubryczki. Wiedzą o tym dobrze kościelne kancelarie prowadzące księgi parafialne. Wszędzie gdzie tradycja styka się z wymaganiami współczesności, tam swoje miejsce zaznacza Waterman i jego słynące z jakości wybory piśmiennicze.
Dane techniczne
| Kod handlowy | S0920510_EF |
| Kod EAN | mosiądz/mosiądz |
| Kolekcja/Model | pallad |
| Długość - zamknięte | 138 mm |
| Długość ze skuwką na korpusie | stal szlachetna/nd. |
| Długość bez skuwki | EF (bardzo cienka) |
| Średnica (w najszerszym miejscu) | regularna/seryjna |
| Waga | 21 g |
| Rozmiar stalówki/Materiał | 3 lata |
| System napełniania | 138/121/152 mm |
| Mechanika | 11 mm |
| Materiał (korpus/skuwka/sekcja/wykończenie) | 180 x 70 x 35 mm |
| Producent | nabój startowy (pod dnem pudełka/kolor losowy) |
| Podmiot odpowiedzialny za produkt | Francja |
Menu

