WatermanShop
ul. Strawczyńska 19
01-473 Warszawa
woj. mazowieckie
tel: (22) 39 00 966
Zamówienia z Watermanshop.pl dostaczają:
❖ PACZKOMATY INPOST
Przesyłka - przelew: 12,50 zł
- -
❖ KURIER DHL
Przesyłka - przelew: 14,50 zł
Przesyłka - pobranie: 18,00 zł
- -
❖ POCZTA POLSKA
Paczka - przelew: 14,50 zł
Pióro wieczne Waterman Hémisphère Stalowa GT | Stalówka EF
Opis
Hemisphere z cienką stalówką (EF - extra fine). Idealne rozwiązanie dla osób stawiających małe litery. Ale nie tylko. Sprawdza się również jako przyrząd do wykonywania grafik, szkicowania, rysowania. Pisząc zaś odwrotną stroną stalówki, otrzymamy super cienką kreskę. To także ładny przedmiot, wykonany z właściwą Watermanowi precyzją przy użyciu dobrych jakościowo materiałów. Lśniące złotem wykończenia przepięknie kontrastują z matową powierzchnią szczotkowanej stali. Ergonomiczne i odpowiednio wyważone. Sprawdza się w codziennym użytkowaniu.
Dane techniczne
| Kod handlowy | S0920310_EF |
| Kod EAN | stal szlachetna |
| Kolekcja/Model | złoto 23K |
| Długość - zamknięte | 138 mm |
| Długość ze skuwką na korpusie | stal szlachetna/23K |
| Długość bez skuwki | EF (bardzo cienka) |
| Średnica (w najszerszym miejscu) | regularna/seryjna |
| Waga | 20 g |
| Rozmiar stalówki/Materiał | 3 lata |
| System napełniania | 138/121/152 mm |
| Mechanika | 11 mm |
| Materiał (korpus/skuwka/sekcja/wykończenie) | 180 x 70 x 35 mm |
| Producent | nabój startowy (pod dnem pudełka/kolor losowy) |
| Podmiot odpowiedzialny za produkt | Francja |
Menu

