WatermanShop
ul. Strawczyńska 19
01-473 Warszawa
woj. mazowieckie
tel: (22) 39 00 966
Zamówienia z Watermanshop.pl dostaczają:
❖ PACZKOMATY INPOST
Przesyłka - przelew: 12,50 zł
- -
❖ KURIER DHL
Przesyłka - przelew: 14,50 zł
Przesyłka - pobranie: 18,00 zł
- -
❖ POCZTA POLSKA
Paczka - przelew: 14,50 zł
Pióro wieczne Waterman Hémisphère Stalowa GT | Stalówka M
Opis
Pióro ze stalówką średnią (medium). Sprawdzi się zarówno jako przyrząd do składania podpisów, jak i do codziennego pisania. Ciekawostka - rozmiar stalówki M jest standardem w krajach anglosaskich. Ale uwaga, dla osób piszących tzw maczkiem może się okazać zbyt grube. Wówczas zalecamy stalówkę F lub EF. Korpus i skuwka wykonane ze stali poprzecznie szczotkowanej. Platerowane złotem (polerowane) wykończenia, ślicznie kontrastują matowymi elementami bazowymi. Stalówka wykonana ze stali, kunsztownie grawerowana, niezwykle trwała.
Dane techniczne
| Kod handlowy | S0920310_M |
| Kod EAN | stal szlachetna |
| Kolekcja/Model | złoto 23K |
| Długość - zamknięte | 138 mm |
| Długość ze skuwką na korpusie | stal szlachetna/23K |
| Długość bez skuwki | M (średnia) |
| Średnica (w najszerszym miejscu) | regularna/seryjna |
| Waga | 20 g |
| Rozmiar stalówki/Materiał | 3 lata |
| System napełniania | 138/121/152 mm |
| Mechanika | 11 mm |
| Materiał (korpus/skuwka/sekcja/wykończenie) | 180 x 70 x 35 mm |
| Producent | nabój startowy (pod dnem pudełka/kolor losowy) |
| Podmiot odpowiedzialny za produkt | Francja |
Menu

