WatermanShop
ul. Strawczyńska 19
01-473 Warszawa
woj. mazowieckie
tel: (22) 39 00 966
Zamówienia z Watermanshop.pl dostaczają:
❖ PACZKOMATY INPOST
Przesyłka - przelew: 12,50 zł
- -
❖ KURIER DHL
Przesyłka - przelew: 14,50 zł
Przesyłka - pobranie: 18,00 zł
- -
❖ POCZTA POLSKA
Paczka - przelew: 14,50 zł
Pióro wieczne Waterman Hémisphère Stalowa CT - S0920410 | Stalówka F
Opis
Prosty, klasyczny kształt. Pióro wykonane z delikatnie szczotkowanej stali o przepięknym satynowym połysku. Wykończenia powleczone palladem, Stalowa stalówka w rozmiarze F (cienka). Przystosowane do naboi atramentowych. Można również zastosować wymienny tłoczek (do dokupienia w naszym sklepie).
Jeden z najczęściej wybieranych modeli w kolekcji Hemisphere. Urzeka prostotą, precyzją detalu, subtelną elegancją. Doskonale sprawdza się w przypadku znakowania. Grawer uzyskuje szaro-grafitowy rysunek. Dodatkowo istnieje możliwość grawerowania na koronie, inicjały lub zwarte logo zmieszczą się bez problemu. Pisze rewelacyjnie, przyjemnie leży w dłoni. Idealny pomysł na prezent, również dla siebie samego. Jeśli nie masz pod ręką naboi marki Waterman, nie panikuj. Do piór Waterman pasują każde naboje w standardzie międzynarodowym łatwo dostępne w prawie wszystkich sklepach papierniczych.
Produkt składa się z pióra wiecznego, pudełka prezentowego Waterman, gwarancji oraz naboju atramentowego
Dane techniczne
| Kod handlowy | S0920410 |
| Kod EAN | stal szlachetna |
| Kolekcja/Model | pallad |
| Długość - zamknięte | 138 mm |
| Długość ze skuwką na korpusie | stal szlachetna/nd. |
| Długość bez skuwki | F (cienka) |
| Średnica (w najszerszym miejscu) | regularna/seryjna |
| Waga | 20 g |
| Rozmiar stalówki/Materiał | 3 lata |
| System napełniania | 138/121/152 mm |
| Mechanika | 11 mm |
| Materiał (korpus/skuwka/sekcja/wykończenie) | 180 x 70 x 35 mm |
| Producent | nabój startowy (pod dnem pudełka/kolor losowy) |
| Podmiot odpowiedzialny za produkt | Francja |
Menu

