WatermanShop
ul. Strawczyńska 19
01-473 Warszawa
woj. mazowieckie
tel: (22) 39 00 966
Zamówienia z Watermanshop.pl dostaczają:
❖ PACZKOMATY INPOST
Przesyłka - przelew: 12,50 zł
- -
❖ KURIER DHL
Przesyłka - przelew: 14,50 zł
Przesyłka - pobranie: 18,00 zł
- -
❖ POCZTA POLSKA
Paczka - przelew: 14,50 zł
Pióro wieczne Waterman Hémisphère Stalowa CT | Stalówka EF
Opis
Hemishere stalowa ze stalówką EF (bardzo cienka), to rozwiązanie dla wielbicieli piór wiecznych posiadających drobne pismo. Dzięki zastosowaniu cieniutkiej stalówki środki liter "a" lub "e" nie są zalewane, pismo jest bardziej czytelne zaś samo pisanie bardziej komfortowe. W zestawie pióro posiada ekskluzywne pudełko Waterman, uchylne, wyściełane pluszową tkaniną w kolorze ecru. W komplecie jest też nabój startowy. Korpus i skuwka pióra stanowią doskonałą bazę do wykonania pamiątkowego graweru.
Dane techniczne
| Kod handlowy | S0920410_EF |
| Kod EAN | stal szlachetna |
| Kolekcja/Model | pallad |
| Długość - zamknięte | 138 mm |
| Długość ze skuwką na korpusie | stal szlachetna/nd. |
| Długość bez skuwki | EF (bardzo cienka) |
| Średnica (w najszerszym miejscu) | regularna/seryjna |
| Waga | 20 g |
| Rozmiar stalówki/Materiał | 3 lata |
| System napełniania | 138/121/152 mm |
| Mechanika | 11 mm |
| Materiał (korpus/skuwka/sekcja/wykończenie) | 180 x 70 x 35 mm |
| Producent | nabój startowy (pod dnem pudełka/kolor losowy) |
| Podmiot odpowiedzialny za produkt | Francja |
Menu

